ایل بیگی ، دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران شد

با حکم دکتر”حجت‌الله ایوبی” معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی،”حبیب ایل بیگی” به عنوان دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران منصوب شد.

سینما فستیوال 

به گزارش سینما فستیوال ،در متن حکم ایل‌بیگی آمده است:«جناب آقای حبیب ایل بیگی؛ نظر به شایستگی ،تجربه و سوابق ارزشمند جنابعالی در امور برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی به موجب این حکم به عنوان دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران منصوب می‌شوید.

فیلم کوتاه ،سینمایی فرهنگی است و قدرت پیام رسانی آن بر مخاطبانش بسیاراثر بخش است و از طرفی با رشد تکنولوژی ،امکان تولید انبوه فیلم با حفظ کیفیت و کمیت فراهم است.

لذا ضرورت بهره‌گیری از جشنواره‌ها علاوه بر رسالت فی‌نفسه خود،کمک شایانی به راه‌یابی و عرضه فیلم دربازارهای متنوع داخلی و خارجی از جمله شبکه‌های تلویزیونی و سایر شبکه مجازی وسالن‌های نمایش خواهد داشت و اثرات اقتصادی مفیدی برای فیلمسازان به همراه دارد؛ از این رو برگزاری جشنواره‌ها را می‌توان به عنوان یکی از خدمات حمایت پس از تولید برای جامعه فیلمسازان بیان نمود؛ان شاءالله از این موقعیت کمال بهره‌برداری مفید و سازنده حاصل گردد؛امید است با توکل به خداوندمتعال و بکارگیری نظرات شورای سیاستگذاری جشنواره مذکور و بهره گیری از نیروهای کارآمد،مومن و متعهد در انجام وظیفه موفق و موید باشید.»

منبع : ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *