ایجاد ایستگاه فیلم سازی در جشنواره کودک و نوجوان

همزمان با برگزاری جشنواره در 21 استان، ایستگاه فیلم سازی تولید فیلم‌های کوتاه توسط کودکان و نوجوانان در جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان با هدف، ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان برای ساخت و تولید فیلم‌های کوتاه، بروز خلاقیت‌های فردی و توجه به استعدادهای درخشان در استانهای کشور، برگزار می شود.

بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان2

به گزارش سینما فستیوال،انتخاب نهایی آثار با ارائه طرحی برای ساخت یک فیلم1 الی 3 دقیقه‌ای با موضوعات پیشنهادی و مورد نظر در هر استان با همکاری و کمکهای لازم اعم تجهیزات فیلم‌سازی، مربی ،کارشناس و …. از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تامین خواهد شد.

لازم به ذکر است به برگزیدگان آثار رسیده در هر استان در مراسم اختتامیه جشنواره از سوی مسئولان استان جوایزی اهداء خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوطه یا از طریق سایت و سایر رسانه‌های قابل دسترس نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در استان مربوطه اقدام نمایند.

اسامی استان‌های برگزار کننده ایستگاه فیلم سازی عبارتند از: آذر بایجان شرقی ، البرز ، ایلام ، بوشهر ، چهار محال و بختیاری ،خراسان جنوب و رضوی ،خوزستان ، زنجان ، سمنان، سیستان و بلوچستان ، قزوین ، قم ، کرمان ، کرمانشاه ، کهکیلویه و بویر احمد ، گلستان ، گیلان ، لرستان ، مرکزی ، هرمزگان

بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 11تا 14 مهرماه سال جاری در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *