اپیزود هفتم جنگ ستارگان در بیابان های ابوظبی

 ساخت «جنگ ستارگان: اپیزود هفتم» از اواخر هفته پیش در بیابان های ابوظبی آغاز شد. آن گونه که از اخبار روزنامه های اماراتی بر می آید، فیلمبرداری جدیدترین قسمت از «جنگ ستارگان» پنج شنبه در ابوظبی شروع شد و تا یک ماه دیگر ادامه خواهد یافت.

سینما فستیوال
به گزارش سینما فستیوال ، قرار است ابوظبی در واقع به عنوان تاتوین خانه این جهانی اوبی وان کنوبی و لوک اسکای واکر معرفی شود. ظاهراً بناهایی مخصوص نیز در بیابان های ابوظبی برای این فیلم ساخته شده اند. پلیس و ارتش نیز وظیفه حفظ امنیت این مکان را برعهده خواهند داشت و مانع حرکت علاقه مندان به سمت مکان فیلمبرداری خواهند شد. با این حال گزارش هایی که در روزنامه های محلی چاپ شده، مدعی هستند، بناهای ساخته شده در مناطق دورافتاده ابوظبی شبیه شاتل های فضایی هستند. علاوه بر این از دور یک برج نیز مشاهده می شود.

از ظواهر امر پیداست، عوامل فیلم مقدار زیادی نیز مواد منفجره با خود به ابوظبی برده اند و به همین جهت به نظر می رسد احتمالاً سکانس های انفجار زیادی هم در فیلم وجود داشته باشد. از اوایل هفته پیش هم تعدادی از بازیگران فیلم در گوشه و کنار ابوظبی دیده شده اند.

مطابق اطلاعاتی که از فیلم منتشر شده است، هریسون فورد، کری فیشر و مارک همیل مثل همیشه در فیلمی از سری فیلم های «جنگ ستارگان» حضور دارند. از دیگر بازیگران فیلم هم می توان به آدام درایور، اسکار ایساک، اندی سرکیس، دامنال گلسون و مکس فون سیدو اشاره کرد. کارگردان این فیلم جی جی آبرامز خواهد بود. فیلمنامه اپیزود هفتم جنگ ستارگان را نیز کارگردان فیلم با همکاری لورنس کاسدان نوشته است. طبق برنامه زمانبندی شده «جنگ ستارگان: اپیزود هفتم» 18 دسامبر 2015 اکران می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *