اهدای جایزه ی Riviera جشنواره “سانتا باربارا” به بازیگران “بچگی”

ستاره های فیلم “بچگی ” (boyhood) پاتریشیا آرکت و ایتان هاک جوایزی از جشنواره فیلم “سانتا باربارا”  ( Santa Barbara film fest)دریافت خواهند کرد .

riviera

به گزارش سینما فستیوال ، پاتریشیا آرکت و ایتان هاک مفتخر شده اند که جایزه ی Riviera سال ۲۰۱۵ جشنواره ی بین المللی فیلم سانتا باربارا را دریافت کنند. امسال اولین سالی است که این جایزه به دو نفر اعطا می شود.  این جوایز در روز پنج شنبه پنج فوریه در سالن آرلینگتن ( Arlington theater)  اهدا خواهد شد.

راجر دورلینگ دبیر اجرایی جشنواره SBIFF در این مورد گفته است : این افتخار بزرگی برای جشنواره ی سانتا باربارا است که جایزه ی Riviera  را به پاتریشیا آرکت و ایتان هاک اهدا کند . هردو این بازیگران در حرفه ی خود به موفقیت های چشم گیری رسیده اند و ثابت کرده اند که هنرمندانی رو به رشد هستند.

جایزه ی آمریکایی Riviera  به یازیگران و کارگردانانی اهدا می شود که تاثیر بسزایی بر روی سینمای آمریکا داشته اند . از جمله ی این هنرمندان می توان به رابرت ردفور ۲۰۱۴ (Robert Redford) ، کوانتین تارانتینو ۲۰۱۳ (Quentin Tarantino ) ، مارتین اسکورسیزی ۲۰۱۲ (martin Scorsese) ، آنت بنین ۲۰۱۱ (Annette bening) ، ساندرا بولاک ۲۰۱۰ (Sandra bullock) و …. اشاره داشت .

آرکت تا به حال در کارهای کارگردانان بزرگی مثل مارتین اسکورسیزی ، تونی اسکات ، تیم برتون و دیوید لینچ و …. بازی کرده است. آرکت تا بحال از انجمن منتقدان فیلم نیویورک ( new York critics circle) جایزه ی بهترین بازیگر مکمل زن در سال ۲۰۱۴ برای فیلم “بچگی ” را دریافت کرده است و نامزد همین بخش در جوایز فیلم های مستقل اسپیریت ( independent spirit award ) شده بود .

هاک هم در فیلم های زیادی مثل “fast food nation” , “waking life” , “ the newton boys” و سه گانه ی “before sunset” , before sunrise”  و “before midnight” با ریچارد لینکلیتر همکاری داشته است. این بازیگر برای بخش بهترین بازیگر مکمل مرد برای فیلم “بچگی ” در “independent spirit award” نامزد شده بود.

جشنواره ی بین المللی فیلم سانتا باربارا از ۲۷ ژانویه تا ۷ فوریه ۲۰۱۵ در کالیفرنیا برگزار می شود.

منبع: ورایتی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *