انصرافی های «یار دوازدهم» از حضور در برزیل

نیوشا ضیغمی و لاله اسکندری هم به جمع انصراف دهندگان از سفر برزیل پیوستند

نیوشا ضیغمی و لاله اسکندری

ضیغمی: احساس کردم وظیفه ای بزرگتر از حضور در برزیل بر دوش من است

به گزارش سینما فستیوال ، پیش از این نام ضیغمی به عنوان یکی از همراهان کاروان «یار دوازدهم» مطرح شده بود که وی در گفتگو با خبرنگار مهر در این‌باره توضیح داد: علی رغم اینکه حضور در کنار ملی‌پوشان فوتبال کشورمان که در رویداد مهم جام جهانی شرکت دارند و به فکر افتخارآفرینی برای ایران عزیزمان هستند یک افتخار محسوب می شود و هر کسی دوست دارد در این شرایط در این رویداد بزرگ در کنار بچه های ایران باشد و بازی هایشان را از نزدیک تماشا کند، اما به شخصه حس کردم وظیفه ای بزرگتر از حضور در برزیل بر دوش من است.

وی ادامه داد: من ترجیح دادم از سفر به برزیل انصراف دهم ولی انشالله در مسابقه «یار دوازدهم» که بعد از جام جهانی برگزار خواهد شد شرکت و در صورت برنده شدن، کل مبلغ جایزه را صرف ساخت مدارس فوتبال در مناطق محروم می کنم.

ضیغمی در پایان بیان کرد: در پایان لازم است از سید جواد هاشمی تهیه کننده محترم این پروژه و همچنین آقای محمدحسین لطیفی که بانی این گردهمایی بودند و کارگردانی مستند «یار دوازدهم» را برعهده دارد تشکر ویژه ای داشته باشم که با راه اندازی این کاروان باعث شکل گیری این ایده در ذهن من شدند.

لاله اسکندری که پیش از این نامش در لیست هنرمندان اعزامی به برزیل برای حمایت از تیم ملی قرار داشت، با ارسال یادداشتی از حضور در کاروان یار دوازدهم انصراف داد.

همچنین ، لاله اسکندری هم که پیش ار این در نامش در این لیست قرار داشت در رابطه با انصرافش ، نوشته:« این روزها تب فوتبال و جام جهانی بیش از هر زمان دیگری در جامعه به چشم می خورد و همه مردم آرزو دارند بچه‌های ایران در این میدان بزرگ سربلند ظاهر شده و پرچم سه رنگ کشور عزیزمان را بالاتر از همیشه به اهتزاز در بیاورند.»

او با اشاره به این موضوع که جمعی از هنرمندان نیز به سهم خود قصد دارند با سفر به برزیل از تیم ملی کشورمان حمایت کنند، یاد آور شده:«من هم بنا داشتم در این کاروان حضور داشته باشم اما با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور، تصمیم گرفته ام از این سفر انصراف دهم و مانند مردم خوب کشورم بازی های جام جهانی را در منزل و از طریق تلویزیون تماشا کنم. امیدوارم با دعای خیر مردم،تلاش ملی پوشان و با ارائه بازی هایی خوب، شاهد صعود تیم ملی از مرحله گروهی و درخشش در مراحل بالاتر جام جهانی باشیم.»

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *