«انارهای نارس» به برزیل می رود

فیلم «انارهای نارس» به کارگردانی مجید رضا مصطفوی در بخش مسابقه سی و هشتمین جشنواره فیلم سائوپائولو کشور برزیل پذیرفته شده است و با فیلم‌های دیگری از سینمای جهان به رقابت خواهد پرداخت.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، «انارهای نارس» نخستین فیلم مجید رضا مصطفوی است که در جشنواره سائوپائولو کشور برزیل پذیرفته شده و به زودی در این جشنواره روی پرده می رود.

در سی و هشتمین دوره از این جشنواره که در کشور برزیل برگزار می‌شود، فیلم «انارهای نارس» در بخش اصلی این جشنواره حضور دارد و با فیلم‌های دیگری از سینمای جهان به رقابت خواهد پرداخت.

این جشنواره از تاریخ 16 تا 29 اکتبرمصادف با (24مهر تا 7 آبان ) در کشور برزیل برگزار می‌شود و این فستیوال یکی از جشنواره های مهم در میان کشورهای آمریکا لاتین محسوب می شود.

این دومین حضور جهانی این فیلم محسوب می شود و پیش از این «انارهای نارس» در بخش اصلی مسابقه جشنواره مسکو حضور داشت و منتقدان هالیوود ریپورتر و سایت سینمایی فیبرشی نقدهایی را بر این فیلم نوشتند.

آنا نعمتی، پژمان بازغی، رابعه مدنی، قطب الدین صادقی، مهران رجبی، شبنم معززی و بهاره مشیری در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

«انارهای نارس» در سی و دومین جشنواره فیلم فجر در بخش مسابقه سینمای ایران و بخش فیلم ‌های اول حضور داشت.

این فیلم قرار است پاییز امسال در یکی از گروه های سینمایی، در تهران و شهرستان‌ها اکران شود. پخش بین الملل فیلم «انارهای نارس» بر عهده محمد اطبایی می‌باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *