اعلام اسامی داوران مسابقه «بهترین فیلمساز زن سال» جشنواره پروین

اسامی داوران بخش مسابقه «بهترین فیلمساز زن سال» در هشتمین جشنواره ملی و دومین جشنواره بین المللی فیلم پروین اعتصامی اعلام شد.
 سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، امین تارخ، فرهاد توحیدی و کیوان کثیریان به عنوان داوران بخش مسابقه بهترین «فیلمساز زن سال» جشنواره فیلم پروین اعتصامی معرفی شدند.
بنابراین گزارش، فیلم های بلند داستانی زنان فیلمساز سینمای ایران که دارای پروانه ساخت و نمایش سینمایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و از فروردین 1390 تا شهریور 1393 در سینماها اکران عمومی شده اند، می توانند در این بخش شرکت کنند.
9 فیلمی که شرایط حضور در این بخش از مسابقه را دارند عبارتند از سوت پایان اثر نیکی کریمی ، هیس دخترها فریاد نمی زنند کاری از پوران درخشنده، یکی از ما دو نفر ساخته تهمینه میلانی، زیباتر از زندگی به کارگردانی انسیه شاه حسینی، میگرن اثر مانلی شجاعی فر، آیینه های روبرو ساخته نگار آذربایجانی، حیران کاری از شالیزه عارف پور، پنج ستاره به کارگردانی مهشید افشار زاده و عصر جمعه ساخته مونا زندی حقیقی.

هشتمین جشنواره ملی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم پروین اعتصامی به دبیری مازیار رضاخانی از 28 مهر تا 2 آبان ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *