اعضای شورای علمی و مدیر اجرایی مدرسه ملی سینمای ایران معرفی شدند

رئیس سازمان سینمایی طی احکام جداگانه‌ای، اعضای شورای علمی و مدیر اجرایی مدرسه ملی سینمای ایران را منصوب کرد.

جشنواره سینما

به گزارش سینما فستیوال ، دکتر ” حجت الله ایوبی ” طی حکمی، دکتر منصور ابراهیمی، دکتر یونس شکرخواه، سیدرضا میرکریمی، سعید پوراسماعیلی، مجتبی راعی، سید روح الله حسینی و مجید شیخ انصاری را به عنوان اعضای شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب کرد.

در متن این حکم به اعضای شورای یاد شده آمده است:

نظر به تجربه، تعهد و سوابق ارزشمند علمی و دانشگاهیان، و با استناد به ماده ۲۲ اساسنامه مدرسه ملی سینمای ایران، به موجب این حکم برای مدت ۳ سال به عنوان ” عضو شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران” منصوب می‌شوید.

امید است در تهیه و تدوین برنامه‌ها و سیاست‌های آموزشی و پژوهشی این مدرسه که مأموریت خطیری در حوزه آموزش و پژوهش‌های سینمایی بر عهده دارد، ضمن توجه به توان، تجربه و دانش فیلمسازان و سینماگران ایرانی، از کلیه ظرفیت‌های علمی و فنی سینمای جهان به منظور استانداردسازی و ارتقای بین المللی سینمای ایران استفاده کنید؛باشد که با پذیرش و انجام این مسئولیت بزرگ، برگ زرین دیگری بر صفحات درخشان سینمای ایران بیفزاید.”

دکتر ایوبی همچنین طی حکمی دیگر دکتر ” سید روح الله حسینی ” را به عنوان مدیر اجرایی و دبیر شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

“نظر به سوابق اجرایی و علمی تان، و به پیشنهاد هیأت امنای مدرسه ملی سینمای ایران، به موجب این حکم برای مدت ۳ سال به سمت مدیر اجرایی و دبیر شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب می‌شوید.

امید است با تلاش و تدبیر و نیز بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی و فنی سینمای ایران و جهان، بتوانید این مدرسه را به مرکزی پویا، روزآمد و شایسته نام سینمای بلند آوازه ایران تبدیل کنید. این مدرسه می‌تواند حلقه وصلی بین اهالی سینما و سایر مراکز آموزشی و پژوهشی داخلی و خارجی و در نتیجه نویدبخش آینده‌ای پربار برای اعتلای این هنر و مرکزی برای تولید اندیشه‌های ناب و ریشه‌دار در فرهنگ اسلامی و ایرانی باشد، موفقیت‌های روزافزون‌تان را در انجام این مأموریت سترگ از خداوند متعال خواستارم.”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *