معرفی اعضای شورای سیاستگذاری و راهبردی سینمای کودک و نوجوان

اعضای شورای سیاستگذاری و راهبردی سینمای کودک و نوجوان از سوی رئیس سازمان سینمایی معرفی شدند.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، بعد از حرف و حدیث‌های زیاد درباره نبود شورای سیاستگذاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان، شامگاه گذشته حجت الله ایوبی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمای اعضای شورای سیاستگذاری و راهبردی سینمای کودک و نوجوان را معرفی کرد.

مهدی ارگانی، مسعود کرامتی، حمید جبلی، جواد حاتمی، مهدی یزدانی، محسن چینی‌فروشان، علیرضا تابش، فرشته طائر‌پور و مرضیه برومند اعضای این شورا هستند.

در متن حکم ایوبی آمده است: “حافظه سینمای ملی ایران، دستاوردهای ماندگار بسیاری را در خود رقم زده است که بخش بزرگی از آن حاصل موفقیت‌های جریان سینمای کودک و نوجوان است. همانگونه که مطلع هستید سینمای کودک و نوجوان ایران در سال‌های اخیر جز معدودی تجربه پراکنده، چیزی بر کارنامه خود نیفزوده است و حتی در حفظ جایگاهی که داشت نیز دچار مشکلات بنیادین شده است.

اکنون که با تشکیل شورای سیاستگذاری و راهبردی سینمای کودک قرار است در تقویت و احیای این سینمای موثر آینده‌ساز بکوشیم و نگرانی مشترکمان را از تاثیر رسانه‌های جهانی بر سلیقه فرهنگی و هنری کودکان کشورمان مرتفع سازیم، بدینوسیله جنابعالی را به عنوان عضو شورای سیاستگذاری و راهبری سینمای کودک منصوب می‌نمایم.

باشد که با بهره‌مندی از تجربیات و توانایی‌های شما که در تأسیس و رشد سینمای کودک و نوجوان سهم بسزایی داشته‌اید، در تحلیل دقیق مسائل و بهبود شرایط تولید، تبلیغ و نمایش فیلم‌های مناسب و جذاب برای این مخاطبان، موفق شویم و با سرعت و دقت مطلوبی راه خطیر پیش رو را طی کنیم. توفیق قرین راه‌تان باد.”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *