اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است

بازیگر فیلم سینمایی «دختر» برنامه‌ها و کارگاه‌های جشنواره جهانی فیلم فجر را مناسب سینمادوستان جوان می‌داند.
 فرهاد اصلانی

به گزارش سینما فستیوال  ، فرهاد اصلانی به ستاد خبری جشنواره جهانی فیلم فجر گفت : این دومین سال است که بخش بین المللی جشنواره فیلم فجر از بخش ملی جدا برگزار می‌شود ، سال گذشته بسیاری از اهالی سینما از روند برگزاری جشنواره راضی نبودند و از آن استقبال نکردند . امسال با توجه به اینکه رضا میرکریمی دبیر جشنواره است و سال‌ها در حوزه مدیریت فعال بوده، بهتر است از قبل درباره کیفیت جشنواره قضاوت نکنیم .

این بازیگر ادامه داد : با توجه به روحیه مذهبی، فضای جامعه و نگاه خاصی که در ایران به سینما وجود دارد،  فکر نمی‌کنم عنوان بین‌المللی بتواند خودش را به معنای کامل در این دوره از جشنواره نشان بدهد، با توجه به تعریف‌ها و محدودیت هایمان طبیعتا خیلی از فیلم‌ها را نمی‌توانیم نشان بدهیم و این به وجه بین‌المللی جشنواره آسیب می‌زند.

اصلانی با اشاره به اینکه قرار است سینماگران صاحب نام در این جشنواره شرکت و تعدادی از آنها کارگاه برگزار کنند، گفت: این جشنواره را مناسب سینمادوستان و جوانانی می‌دانم که می‌خواهند درکارگاه‌ها  و برنامه‌های جانبی که برگزار می‌شود، شرکت کنند و از دانش روز سینما بهره‌مند شوند.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با دبیری رضا میرکریمی از اول تا ششم اردیبهشت‌ماه امسال در پردیس سینمایی چارسو  برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *