ارومیه برای میزبانی جشنواره فیلم فجر سال آینده شانس کمی دارد

رییس امور سینماهای ارومیه گفت: میزبانی ارومیه برای جشنواره فیلم فجر رضایت بخش نبود.

سینما ارومیه

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا، رییس امور سینماهای ارومیه، سید احمد قریشی، منطقه آذربایجان غربی با اعلام مطلب فوق افزود: این دوره از جشنواره فیلم فجر که به میزبانی ارومیه در سال گذشته برگزار شد، متاسفانه بنا به دلایل مختلفی رضایت بخش نبود و نتوانستیم آن چنان که شایسته بود میزبانی کنیم.

وی در ادامه افزود: آن دسته از تصمیماتی که در ستاد تصمیم گیری و میزبانی ارومیه برای جشنواره اتخاذ شده بود با توجه به بی‌توجهی و پشتیبانی کمتر از سوی مسئولین تحقق نیافت و با وجود این مشکلات شانس ارومیه برای میزبانی دوره‌های بعدی جشنواره فیلم فجر کمرنگ خواهد شد.

قریشی با اشاره استقبال مردم از سینماها در ایام نوروز اظهار داشت: سینماهای ارومیه از ابتدای سال جدید تاکنون سه فیلم (معراجی‌ها)، (اکباتان) و (چ) را اکران کرده است که با استقبال خوب مردم مواجه و حتی باعث دو سینمایی کردن فیلم (معراجی ها) بنا به استقبال فراوان مردم از این فیلم شد.

وی تصریح کرد: با توجه به مصوبات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 93 قیمت بلیط‌ها با توجه به درجه یک بودن و امکانات سینماها می‌تواند تا سقف 4 هزار تومان نیز در گیشه‌های بلیط فروشی فروخته شود.

رییس امور سینماهای ارومیه خاطرنشان کرد: با توجه به پیشنهادهای سه شهر ارومیه، تبریز و شیراز برای احداث پردیس‌های سینمایی، به طور یقین یکی از سینماهای ارومیه را برای احداث این پردیس اختصاص خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *