اکران فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» در مشهد و گرگان

اکران فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» ساخته ابراهیم ابراهیمیان به مشهد و گرگان هم رسید.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» که از  ۲۹ بهمن روی پرده های سینما رفته تا روز گذشته تنها در تهران اکران داشت اما مخاطبان سینمای مشهد و گرگان امروز می توانند به تماشای این فیلم بنشینند. این فیلم از هفته آینده نیز در سینماهای دیگر شهرهای ایران اکران خواهد شد.

اولین ساخته ابراهیم ابراهیمیان از آخرین روز بهمن ماه در دوازده سینمای تهران از جمله‌ آزادی، ملت، کوروش، زندگی، کیان، ایران، جوان، سمرقند، شاهد و… به نمایش درآمده و از روز گذشته نیز در سینماهای «هویزه» و‌ «سیمرغ» در مشهد و سینما «عصرجدید» شهر گرگان روی پرده رفته است.

صابر ابر، نازنین بیاتی، پرویش نظریه، رابعه مدنی، نقش سیف جمالی و خسرو بانداد بازیگران اصلی فیلم «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه » هستند. فیلمنامه این فیلم به صورت مشترک توسط ابراهیم ابراهیمیان و سارا سلطانی به نگارش درآمده و حسن کلامی اثر را تهیه کرده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: ریحان و طاها مدتی است به واسطه یک آگهی در روزنامه مشغول پرستاری از پیرمردی به نام منوچهر آصف هستند. اما در خانه آصف حوادثی رخ می‌دهد که طاها و ریحان را دچار استیصال کرده و آنها را بر سر دو راهی تصمیم‌گیری قرار می دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *