ادوارد اسنودن به سینما هم راه پیدا کرد

 تهیه کنندگان مجموعه جیمز باند به زودی با فیلمی اقتباسی از روی زندگی ادوارد اسنودن همکاری با سونی را آغاز می کنند.
سینما فستیوال
به گزارش سینما فستیوال به نقل از تسنیم، مایکل جی ویلسون و باربارا بروکولی تهیه کنندگان مجموعه جیمز باند تا کنون بیشتر با ساخت سری فیلم های مشهور ترین مامور مخفی دنیا، 007 شناخته می شدند اما اکنون تصمیم دارند تا از تجربیات جیمز باند برای ساخت فیلمی در مورد ادوارد اسنودن استفاده کنند.

سونی اعلام کرده است که فیلمی بر مبنای زندگی مامور سابق سی آی ای و ان اس ای، ادوارد اسنودن خواهد ساخت. کسی که به دلیل انتشار اسناد طبقه بندی شده دولتی کشور آمریکا به رسانه ها شهرت جهانی پیدا کرد. او که اکنون در روسیه به سر می برد نخستین بار با تیتر های روزنامه گاردین به سر زبان ها افتاد.

تیترهایی که در نهایت با جایزه پولیتزر برایش همراه شد و ناشران برای بستن قرارداد نشر کتاب زندگیش صف بستند. کتابی که اتفاقا به تازگی هم منتشر شده است.

ظاهرا موضوع کتاب «جایی برای مخفی شدن نیست» و داستان حاضر و آماده اش چشم تهیه کنندگان زیادی را در هالیوود خیره کرده است اما ظاهرا قرارداد حقوق ساخت فیلم از روی این کتاب را باید برای سونی دانست. این کمپانی مشهور در راستای ساخت فیلم ادوارد اسنودن با مایکل جی ویلسون و باربارا بروکولی همکاری خواهد کرد تا از تجربیات جیمز باند آنها استفاده کند. هنوز خبرهای بیشتری از این پروژه منتشر نشده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *