ادغام جوایز آسیا پاسیفیک با جشنواره بریسبین

جشنواره بریسبین استرالیا با جوایز آسیا پاسیفیک ادغام می شود.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال، جشنواره قدیمی بریسبین استرالیا با جوایز سالانه آسیا پاسیفیک ادغام شد.به این ترتیب این دو رویداد سینمایی در قالب نام واحد جوایز اسکرین آسیا پاسیفیک برگزار خواهد شد.
موسسه اسکرین کوئینزلند که حمایت مالی جشنواره بریسبین را برعهده داشت ، در این طرح ادغام ظرف مدت سه سال بودجه ای معادل 700 هزار دلار صرف برگزاری مراسم جوایز سالانه آسیا پاسیفیک می کند که ازا ین به بعد در شهر بریسبین برگزار می شود.در حاشیه این مراسم بازار فیلم بریسبین هم برگزار خواهد شد.
دوره جدید جشنواره بریسبین از 29 نوامبر تا 14 دسامبر 2014 ( 8 تا 23 آذر) برگزار می شود.در این دوره 60 فیلم معرفی شده به جوایز آسیاپاسیفیک هم به نمایش در می آیند.مراسم جوایز آسیا پاسیفیک هم روز 11 دسامبر (20 آذر) در خلال روزهای جشنواره در شهر بریسبین برگزار خواهد شد.
گراهام کوئیرک شهردار بریسبین در این باره می گوید: جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک بریسبین یک رویداد بزرگ سینمایی خواهد بود که فیلمسازان ، فیلم ها و مستند های متقاضی حضور در مراسم جوایز آسیا پاسیفیک را گردهم می آورد.این جشنواره قصد دارد ضمن نمایش فیلم های حاضر در مراسم ، به مرکزی برای گردهمایی و نمایش آثار برگزیده سینما در منطقه وسیع آسیا پاسیفیک تبدیل شود.

مایکل هاوکینز مدیر مراسم جوایز آسیا پاسیفیک هم از این ادغام استقبال کرده و می گوید: به این ترتیب علاقمندان سینما از سراسر جهان می توانند به فیلم های حاضر در مراسم آسیا پاسیفیک دسترسی پیدا کرده و به طور متمرکز تماشاگر این آثار خواهند بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *