ادامه اکران معراجی ها تا اواخر اردیبهشت

فروش «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی از ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان گذشت و پخش‌کننده آن پیش‌بینی کرد که اکران این فیلم تا اواخر اردیبهشت‌ماه ادامه داشته باشد.

معراجی ها

به گزارش سینما فستیوال ،علی سرتیپی (مدیرعامل موسسه فیلمیران) در گفت‌وگویی با خبرنگار ایسنا، درباره آخرین وضعیت فروش «معراجی‌ها» بیان کرد: فروش این فیلم تاکنون در تهران از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها از دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان گذشته است.

وی افزود: با این حساب می‌توان گفت فروش جدیدترین فیلم مسعود ده‌نمکی در یک ماه و نیم گذشته از سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان گذر کرده است.

مدیرعامل «فیلمیران» با تاکید بر فروش بسیار خوب «معراجی‌ها» در سینماهای شهرستانی گفت: فروش‌ این فیلم در شهرستان‌ها فوق‌العاده بوده است، به عنوان مثال «معراجی‌ها» اگرچه اکران فیلم در شهرستان‌ها از اواخر اسفندماه و دیرتر از اکران تهران آغاز شد اما فروش آن تنها در مشهد از مرز ۴۰۰ میلیون تومان، در اصفهان از ۲۵۰ میلیون، در قم از ۱۰۰ میلیون تومان و در کرج از ۱۷۰ میلیون تومان گذشته است که ارقامی قابل توجه هستند.

سرتیپی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه اکران «معراجی‌ها» تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: «معراجی‌ها» به تنهایی در روز ۱۲ فروردین‌ماه، ۱۸۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان‌ها بلیت فروخته است. ضمن آنکه فروش سرگروه آن یعنی سینما «قدس» فوق‌العاده است. با این روند استقبال مخاطب، فکر می‌کنم این فیلم حداقل تا پایان اردیبهشت‌ماه به اکران خود در سینماها ادامه دهد.

پخش‌کننده «معراجی‌ها» در پایان با بیان اینکه این فیلم اکنون ۷۵ سینما در کل کشور (۵۱ سینمای شهرستانی و ۲۴ سینمای تهرانی) در اختیار دارد، ابراز امیدواری کرد که فروش جدیدترین فیلم مسعود ده‌نمکی تا پایان جمعه (۱۵ فروردین‌ماه)‌ از مرز ۴ میلیارد تومان بگذرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *