اختصاص یک جایزه ویژه به بخش عکس جشنواره فیلم فجر

در جلسه معارفه داوران بخش تبلیغات و اطلاع رسانی با دبیر جشنواره پیشنهاد عکاسان مورد پذیرش قرار گرفت.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، ایرج تقی پور، مدیر مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در این جلسه که به منظور آشنایی و معرفی داوران برقرار شده بود با اشاره به جلساتی که با عکاسان برگزار شده است، گزارشی از مطالب مطروحه در جلسات را ارائه کرد و پیشنهاد عکاسان برای این دوره که به دلیل تاخیر در اعلام مقررات مسابقه تبلیغات، امکان انطباق عکس ها با سایر مواد تبلیغی فیلم های به نمایش درآمده با مقررات جدید وجود نداشت را مطرح نمود.
وی افزود: در نتیجه پیشنهاد هیئت داوران مبنی بر اختصاص یک جایزه ویژه به بخش عکس در این دوره، این پیشنهاد مورد پذیرش هیئت داوری و دبیر جشنواره قرار گرفت و مقرر گردید از مجموع 7 قطعه عکس صحنه و 2 قطعه عکس پشت صحنه که از سوی عکاسان فیلم به دبیرخانه ارسال می گردد یک اثر توسط هیئت داوران انتخاب و معرفی شود.
وی درمورد شرایط پذیرش عکس ها گفت: عکس ها همچنان که در مقرات اعلام شده باید با وضوح تصویر (رزولوشن) 300dpi در ابعاد 30×20 سانتی متر تا پنجم  بهمن  به صورت فایل دیجیتالی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
در پایان جلسه داوران بخش مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی احکام خود را از دبیر جشنواره دریافت کردند.
دبیرخانه جشنواره در آدرس تهران- خیابان ولیعصر، خیابان توس، نبش کوچه دلبر، پلاک 13، طبقه دوم واقع است  و در صورت بروز مشکل می توانند با شماره 22735090 تماس حاصل نمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *