آغاز دوباره فیلم «سریع و خشمگین 7»

فیلمبرداری هفتمین فیلم مجموعه «سریع و خشمگین» روز دوشنبه پس از حدود چهار ماه توقف از سر گرفته ‌شد.

Fast & Furious 7

به گزارش سینما فستیوال به نقل از خبرآنلاین ، فیلمبرداری این پروژه دسامبر سال گذشته پس از مرگ پل واکر یکی از ستاره‌های فیلم در یک حادثه رانندگی، به حالت تعلیق درآمد.

جیمز وان کارگردان هفتمین فیلم مجموعه سینمایی موفق «سریع و خشمگین» دوشنبه در اینستاگرام عکسی از یک کلاکت سر صحنه فیلم منتشر کرد و زیر آن نوشت: «اولین روز شروع مجدد فیلمبرداری. بهتر و قوی‌تر.»

ستاره‌های فیلم شامل وین دیزل، میشل رودریگز، تایریس گیبسن و کریس “لوداکریس” بریجز به ابوظبی خواهند رفت تا در ادامه فیلمبرداری حضور داشته باشند. فیلمبرداری «سریع و خشمگین 7» ماه آوریل در این شهر انجام می‌شود. این فیلم قرار است 10 آوریل 2015 روی پرده برود.

پل واکر در شش فیلم قبلی «سریع و خشمگین» نقش برایان اوکانر، کارآگاه سابق اداره پلیس لس آنجلس را بازی کرد. او و شریک تجاری‌اش راجر روداس 30 نوامبر کمی پس از شرکت در یک مراسم خیریه در سانتا کلاریتا در شمال لس آنجلس دچار سانحه رانندگی و هر دو کشته شدند.

هنگام مرگ واکر حدود نیمی از «سریع و خشمگین 7» فیلمبرداری شده بود. پس از این حادثه شرکت یونیورسال تولید پروژه را به طور موقت متوقف کرد.

ظاهرا قرار است شخصیت واکر در فیلم «بازنشسته» شود تا مشکلی برای ادامه مجموعه «سریع و خشمگین» نباشد.

هفته پیش اولین تصاویر «سریع و خشمگین 7» در گردهمایی سینماکان در لاس وگاس رونمایی شد. در این تصاویر واکر و بقیه بازیگران، سوار ماشین‌های خود از یک هواپیما پایین پریدند و با چتر نجات خود را به زمین رساندند.

ششمین فیلم «سریع و خشمگین» با 788.7 میلیون دلار ششمین فیلم پرفروش سال 2013 در دنیا بود. مجموع فروش شش فیلم مجموعه «سریع و خشمگین» در سطح جهان بالغ بر دو میلیارد و سیصد میلیون دلار بوده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *