آغاز اکران دو فیلم «متل قو» و «من دیگو مارادونا هستم»

دو فیلم «متل قو» و «من دیگو مارادونا هستم» از روز چهارشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه اکران خود را آغاز می‌کند.
سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره تازه‌ترین مصوبات این شورا در جلسه امروز هفتم اردیبهشت‌ماه گفت: در این جلسه سینمای اریکه ایرانیان به عنوان گروه ششم انتخاب شد.
وی اضافه کرد: قرارداد فیلم «متل قو» به کارگردانی مسعود نوابی به عنوان یکی از فیلم‌های دومین اکران امسال امضا شد و این فیلم از روز چهارشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه به سرگروهی اریکه ایرانیان اکران می‌شود.
فرجی ادامه داد: همچنین فیلم «من دیگو مارادونا هستم» نیز از همین چهارشنبه ۹ اریبهشت ماه در گروه سینمایی پردیس زندگی اکران خود را آغاز می‌کند.
به گفته او اکران در سینماهای آزاد از ۱۶ اردیبهشت‌ماه آغاز خواهد شد.
سخنگوی شورای صنفی نمایش در پاسخ به این سخن که تهیه‌کنندگان دو فیلم «خانه دختر» و «گینس» قرارداد خود را برای اکران دوم ارائه کرده‌اند، گفت: هیچ قراردادی به شورای صنفی نمایش ارائه نشده است.
این در حالی است که گفته می‌شود تهیه‌کنندگان این دو فیلم امروز برای امضای قرارداد خود به وزارت ارشاد مراجعه کرده‌اند.
بنا بر این گزارش، فیلم «من دیگو مارادونا هستم» به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی: جواد نوروزبیگی است که در آن گلاب آدینه، سعید آقاخانی
هومن سیدی، ویشکا آسایش، مهسا علافر، سارا بهرامی، پانته آ پناهی‌ها، سهی بانو ذوالقدر، علی استادی، میثاق زارع، سجاد تابش و با حضور بابک حمیدیان، جمشید هاشم‌پور و صابر ابر به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «تو می دونی من از چیه مارادونا خوشم میاد؟ از اینکه تو زندگیش هیچوقت واقعیت و رویا براش مرز نداشت، وقتی بازی می کرد با همه وجودش بازی می کرد، پرواز می کرد، بازی نمی کرد، وقتی معتاد شد یه کوه کوکائین می ریخت جلوش د بکش همه چیز و تا تهش می رفت، خودشو لوس نمی‌کرد… همه‌اش برای این بود که واقعیت و رویا براش مرز نداشت، اگه هم داشت اون نمی‌تونست مرزشونو تشخیص بده.»

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *