آخرین وضعیت فیلم “عصبانی نیستم” و “رستاخیز” از زبان رئیس سازمان سینمایی

حجت الله ایوبی در نشست خبری دوم تیر ماه درباره وضعیت اکران فیلم “عصبانی نیستم” و “رستاخیز” توضیح داد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال، حجت‌الله ایوبی که در نشست خبری‌اش 2 تیر ماه در تالار وحدت سخن می‌گفت،درباره وضعیت نمایش فیلم «عصبانی نیستم» و مخالفت‌های کمیسیون فرهنگی مجلس با نمایش این فیلم به هر شکل اظهار کرد: «عصبانی نیستم» پروانه نمایش دارد و قرار نیست تصمیم جدیدی درباره فیلم گرفته شود. سازنده این فیلم آن را طی یک تفاهم بسیار خوب به یک فیلم اجتماعی تبدیل کرده است و «عصبانی نیستم» اکنون از نظر شورای پروانه نمایش یک فیلم اجتماعی است نه سیاسی.

معاون وزیر ارشاد همچنین درباره فشارهای نمایندگان مجلس درباره نمایش «عصبانی نیستم» افزود: همان‌طور که گفتم فیلم «عصبانی نیستم» اکنون یک فیلم اجتماعی است و نه سیاسی که این عقیده را بعضی از صاحب‌نظران کمیسیون فرهنگی مجلس نیز در گفت‌وگوهای رودررو به ما منتقل کردند، ضمن آنکه ما نیز بارها تأکید کرده‌ایم که مبنای سازمان سینمایی نمایش بعضی فیلم‌ها که بخواهند به مسائلی دامن بزنند نیست اما «عصبانی نیستم» جزو آن دسته از فیلم‌ها محسوب نمی‌شود.

ایوبی همچنین در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت فیلم «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش گفت: ما با ائمه جمعه اثرگذار ملاقات کرده و مشکل فیلم حل شد. همچنین اصلاحاتی از دفاتر برخی مراجع و جاهای اثرگذار اعلام شد که باید از آقای درویش برای اعمال این اصلاحات تشکر کنم بنابراین امروز پروانه نمایش این فیلم صادر می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *