آخرین مهلت ارسال آثار به بخش جلوه گاه نور جشنواره مقاومت تا 25 تیرماه

  25 تیر آخرین مهلت ارسال آثار به بخش جلوه گاه نور جشنواره مقاومت در بخش جلوه گاه نور است.
جلوه گاه نور جشنواره مقاومت

به گزارش سینمافستیوال، بخش جلوه گاه نور جشنواره مقاومت در قالب مسابقه مستند، کوتاه داستانی، فیلم نامه، نماهنگ و پویانمایی برگزار می شود.

در این بخش موضوعاتی چون ˈنقش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مجاهدت رزمندگان اسلام دراحیای هویت ایرانی– اسلامیˈ، ˈنقش جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا در هشت سال دفاع مقدس و حفظ دستاورد های انقلاب اسلامیˈ، ˈنقش بسیج در حفظ و توسعه علمی، فرهنگی وسازندگی کشورˈ، ˈنقش همبستگی وانسجام اسلامی در حمایت از مقاومت و بیداری اسلامیˈ،ˈپرداختن به شهدای هسته ای و شهدای ترور در انقلاب اسلامیˈ، ˈنقش مردم در مقابله با تروریسم و فتنه و جریانات انحرافی و منافقینˈ و ˈجایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سالم سازی جامعهˈ مورد توجه است.

فیلمنامه ها و فیلم هایی که با موضوعات اعلام شده از سال 1392 تولید شده است می توانند در پنج قالب مسابقه مستند، کوتاه داستانی، فیلم نامه، نماهنگ و پویانمایی شرکت نمایند و جوایز برگزیدگان در آیین اختتام سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اهدا خواهد شد.

فیلم های مستندی که زمان آنها حداکثر 40 دقیقه باشد، همچنین فیلم های کوتاه داستانی که زمان آنها حداکثر 30 دقیقه باشد می توانند در این بخش حضور داشته باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *