آخرین خبر از عمل جراحی منتقد سینما

آرش فهیم فرزند محمدتقی فهیم از رفتن پدرش به بخش جراحی برای جا انداختن مهره آسیب دیده گردنش خبر داد .

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، آرش فهیم ( فرزند محمدتقی فهیم  ) گفت : پدرم به همراه مادرم برای تهیه فیلمی مستند عازم شهرستان تربت حیدریه بوده است که به دلیل لغزنده بودن جاده خودرو واژگون می‌شود که خوشبختانه مادرم به صورت سرپایی مداوا شد و پدرم نیز در هوشیاری کامل است و به دلیل آسیب دیدگی مهره‌های گردن قرار است شنبه و یکشنبه دو عمل جراحی داشته باشد.

وی درباره وضعیت فعلی پدرش که هم اکنون در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود بستری است، بیان کرد: پدرم صبح امروز (شنبه 29 آذر ) ، به اتاق عمل رفت تا یکی از مهره های گردنش که آسیب دیده بود جا بیفتد.

او ادامه داد: « حدودا ساعت 9:30 صبح ، پدرم از آی سی یو به بخش جراحی رفت تا مهره های آسیب دیده جا بیفتد و قبل از آن ، دکتر به ما اعلام کرد که انشاء الله این اقدام به خوبی انجام خواهد شد و مشکلی پیش نخواهد آمد. »

فرزند محمدتقی فهیم منتقد سینما و روزنامه نگار وضعیت عمومی پدر خود را پیش از عمل خوب توصیف کرد و افزود: « پدرم دوباره به بخش آی سی یو منتقل خواهد شد تا برای عمل اصلی خود که روز یکشنبه 30 آذر ماه انجام می شود آماده شود چون مهره های گردنش در رفته است و فردا مهره آسیب دیده عمل خواهد شد. »

فهیم درباره زمان انتقال پدرش از بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود به تهران عنوان کرد: « احتمالا پدرم تا مساعد شدن حالش باید چند روزی را در همین بیمارستان بماند و بعد از آن برای انتقال به تهران اقدام خواهیم کرد. »

گفتنی ست خودروی حامل محمدتقی فهیم روز چهارشنبه 26 آذرماه در نزدیکی‌ شهر شاهرود به دلیل لغزندگی جاده دچار سانحه شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *