آخرین خبر از دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران

هیات انتخاب بخش عکس دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، 3 هزار و 963 عکس را در بخش های اصلی، تهران از نگاه همراه و دانشگاه از نگاه همراه به هیات داوران معرفی کرد.

 سینما فستیوال

 به گزارش سینما فستیوال، ساعد نیکذات، کیارنگ علایی و عباس کوثری در هیات انتخاب بخش عکس جشنواره 3 هزار و 963 عکس از مجموع 24 هزار و 606 عکس ارسال شده به جشنواره را برای حضور در بخش داوری انتخاب کردند.

حمید خانی دبیر دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران گفت: در بخش اصلی 17 هزارو 428 عکس عکس، در بخش تهران از نگاه همراه 5 هزار و 303 عکس و در بخش دانشگاه از نگاه همراه یک هزار و 875 عکس برای حضور در جشنواره ارسال شده اند که از این تعداد3 هزار و963 عکس واجد شرایط حضور در داوری بودند.

وی با اشاره به استقبال شرکت کنندگان از این جشنواره اظهار کرد: دیدن 24 هزارو 606 عکس و انتخاب بهترین آنها برای معرفی به داوران، کار ساده ای نیست، به همین جهت هیات انتخاب در یک بازه زمانی یک هفته ای عکس ها را دیدند تا فرصت کافی برای انتخاب عکس ها مهیا باشد.

دبیر دومین جشنواره همراه تهران با اشاره به برگزاری جلسه داوری در روزهای آتی گفت: داوران در این جلسه آثار راه یافته به جشنواره و برگزیدگان را مشخص می کنند. آثار راه یافته در گالری جشنواره به نمایش در می آیند و برگزیدگان نیز در اختتامیه معرفی شده و از آنان تقدیر می شود.

حمید خانی در دسته بندی عکس های رسیده گفت: مهم ترین مسئله ای که در بخش های موضوعی ˈتهران از نگاه همراهˈ و ˈدانشگاه از نگاه همراهˈ وجود داشت، بی توجهی به موضوع بود، تعدادی از آثار به این دلیل از داوری حذف شد که موضوع مورد نظر این بخش را رعایت نکرده بودند.

جلسه داوری بخش عکس دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با حضور سیف الله صمدیان، محمود کلاری، حمید جبلی، مهدی مقیم نژاد و شادی قدیریان برگزار خواهدشد.

دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با نمایش فیلم و عکس های راه یافته به جشنواره، 21 تا 28 شهریور ماه 93 در تهران برگزار می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *