ˈ50 قدم آخرˈ، 17 دقیقه کوتاه شد

فیلم سینمایی 50 قدم آخر به کارگردانی ˈکیومرث پوراحمدˈ برای اکران عمومی 17 دقیقه کوتاه شد.

108187

به گزارش سینمافستیوال به تقل از ایرنا، پس از نمایش عمومی فیلم سینمایی 50 قدم آخر در بخش ˈسوداˈی سیمرغ سی و دومین جشنواره فیلم فجر، دست اندرکاران این اثر سینمایی اقدام به تدوین مجدد این اثر سینمایی کردند.

بر اساس این گزارش، این اثر سینمایی در تدوین مجدد، 17 دقیقه از نسخه نمایش داده شده در جشنواره فیلم فجر کوتاه تر شده است.

ˈسعید سعدیˈ روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با تایید این خبر گفت: نکته مهم در تولید این اثر بازگشت کیومرث پوراحمد بعد از شش سال دوری از سینما به پشت دوربین بود که این هم حاصل شد.

وی احترام به مخاطب را یکی از خصوصیات فردی و حرفه ای پوراحمد در طی بیش از سه دهه حضور مستمر در عرصه سینما دانست و تصریح کرد، بعد از بازخوردهای صورت گرفته در جشنواره فیلم فجر تصمیم بر آن شد تا فیلم برای گرفتن ریتمی تندتر و افزایش صحنه های تعلیقی آن بار دیگر مورد نظارت در تدوین قرار بگیرد و امیدواریم که نسخه نهایی آماده شده در اکران نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

50 قدم آخر به عنوان جدیدترین تجربه تجربه کارگردانی کیومرث پوراحمد بر اساس ایده ای از ˈحبیب احمدزادهˈ مقابل دوربین رفته است و داستان آن درباره سرگذشت یکی از نیروهای اطلاعات و عملیات لشگر زرهی نجف اشرف در عملیات والفجر چهار است.

ˈبابک حمیدیانˈ، ˈطناز طباطباییˈ و جمعی از بازیگران انجمن سینمای جوانان و تئاتر اصفهان و نجف آباد بازیگران این اثر سینمایی را تشکیل می دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *